Совршен старт во 22Bet – Бонус во вредност од 18.000 денари

22Bet во склоп на својата категорија за обложување, нуди и различни казино игри. Тие можат да се пофалат со широк спектар на игри на среќа, а исто така и со фантастични бонуси.

Еден од активните бонуси за казино е бонусот за добредојде кој е во вредност од 100% до 18.000 денари.

Се што треба да направите е:

  • Регистирајте се ТУКА
  • Направете депозит од најмалку 65 МКД
  • Добијте 100% бонус до 18.000 денари

Услови и правила за користење

  • Понудата е наменета само за нови корисници
  • Бонусот автоматски се запишува на вашата сметка
  • Вредноста на бонусот е 100% до најмногу 18.000 денари
  • Минималниот квалификуван депозит е 65 денари
  • Кога имаte активен бонус, облозите уплатени во 22Games ќе се пресметуваат двојно. На пример, ако уплатите облог од €5, тогаш ќе се смета дека сте обложиле €10 (облози на блекџек нема да се пресметуваат двојно). Понудата не ги вклучува следните игри: ДФ CS:GO, Lucky Wheel, Greyhound Racing, Monkeys, Афрички рулет, Crown & Anchor, Derby Racing, Рулет, Balls 49, Apple Of Fortune, Witch: Game Of Thrones, Dragon’s Gold, Swamp Land, Eastern nights, Minesweeper, Kamikaze, Battle City, Island, Egg Catcher, Royal Feast, Cyber2077, Hi-lo Triple Chance, Crash, Jackpot game, Respin Slot, Cases. Листата на достапни игри може да се разликува на десктоп и мобилните верзии и може да доживее промени во било кое време
  • Бонусот не важи за уплата со криптовалути
  • Условите за бонусот мора да бидат исполнети во рок од 7 денови

Целосните услови и правила може да ги прочитате на сајтот на 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*