Бонус вест

Совршен старт во 22Bet – Бонус во вредност од 18.000 денари

22Bet во склоп на својата категорија за обложување, нуди и различни казино игри. Тие можат да се пофалат со широк спектар на игри на среќа, а исто така и со фантастични бонуси. Еден од активните […]

No Picture
Занимливости

Golden Matrix ја купува MeridianBet за 300 милиони долари

Американската компанија за онлајн игри Golden Matrix Group (GMGI) потпиша договор за купување на водечката групација за спортско обложување и казино игри во Југоисточна Европа, MeridianBet Group со седиште во Малта, за 300 милиони долари […]

Бонус вест

100 евра бонус за сите нови корисници во казиното на Bet365

Bet365 како поим значи број еден во сферата на онлајн обложувањето и онлајн казината. Тие редовно имаат фантастични и атрактивни понуди, а овој пат на „мета“ се сите нови корисници. Oвој пат нудат фантастичен бонус […]