Вртоглави 400 евра бонус во Mozzart: Спремни сте за уште еден богат фудбалски викенд?

Мундијалот започнува за многу кратко време, а дотогаш ни преостануваат уште два „фул“ богати викенди со спортски настани.

Веруваме дека ќе сакате да ги искористите максимално, па ние сме тука да ви помогнеме во поглед на тоа.

Доколку сте љубител на обложување, ние имаме фантастична вест и ви нудиме одлична можност за да стигнете полесно до добивка.

Имено, обложувалницата на Mozzart, нуди бонус кој не смеете да го пропуштите, поточно тие нудат 400 евра кеш, но и 100 бесплатни спинови.

Е сега, прашањето е како да ги добиете? Многу лесно. Во продолжение на овој текст накратко ќе ви објаснеме.

За почеток, треба да се регистрирате ТУКА, да направите депозит со бонус кодот BONUS400 и тоа е тоа.

Вредноста на бонусот е следна:

  • 100% бонус до 300 евра за слотови
  • 100% бонус до 100 евра за спортско обложување
  • 100 бесплатни вртења.

Сепак, тоа не е се и тука не завршуваме.

Ако не сакате да ризикувате ниту цент од вашата готовина, поточно од вашите пари, со самата регистрација во Mozzart (РЕГИСТРИРАЈ СЕ ТУКА) вие си добивате 50 бесплатни спинови кои можете да ги искористите на слот игрите Sweet Bonanza или The Dog House.

Да, добро прочитавте. За да ги добиете овие 50 спинови ви треба само регистрација и бесплатните вртења се ваши БЕЗ АПСОЛУТНО НИКАКОВ РИЗИК, поточно со оваа понуда може само да добиете, а не и да изгубите.

Не чекајте, регистрирајте се веднаш и бидете дел од Mozzart забавата!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*