Бонус вест

Слаба понуда за кладење? Време е за 50 бесплатни спинови!

Дури и најстрасните обложувачи во овие денови се соочуваат со проблемот наречен слаба понуда. Не сме навикнати во овој период да имаме толку малку натпревари, но причината е јасна, а тоа е поради почетокот на […]

Бонус вест

Без никаков ризик: Само регистрирајте се и добијте 50 бесплатни вртења во казиното на Mozzart!

Ова е најидеалниот период во годината за да се изигра некој тикет во обложувалница или пак може да кажеме дека е супер период за да си ја пробате среќата на некоја слот игра. Едно од […]

Бонус вест

Вртоглави 400 евра бонус во Mozzart: Спремни сте за уште еден богат фудбалски викенд?

Мундијалот започнува за многу кратко време, а дотогаш ни преостануваат уште два „фул“ богати викенди со спортски настани. Веруваме дека ќе сакате да ги искористите максимално, па ние сме тука да ви помогнеме во поглед […]