Само во понеделник: 100 бесплатни вртења во казиното на Mozzart

Едно од подобрите казина на интернет просторот, нуди фантастична понуда за сите корисници кои ќе направат депозит во понеделник.

Имено, станува збор за 100 бесплатни вртења на слотот The Dog House за депозит од најмалку 50 евра.

Се што треба да направите е:

  • Да депозирате најмалку 50 евра
  • Да го внесете промо кодот HOUSE100

Услови и правила за користење

  • Понудата е валидна секој понеделник во текот на 2022 година
  • Само корисниците кои ќе направат депозит од најмалку 50 евра со промо кодот HOUSE100 се квалификувани за оваа промоција
  • Кодот може да се искористи само еднаш секој понеделник
  • Вредноста на бесплатните спинови е 0.20 евра
  • Бесплатните спинови може да се искористат само на слотот The Dog House

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*