Bet365 нуди 100% бонус за сите нови корисници!

Казиното на Bet365 важи за најдобро онлајн казино, а сите што се регистрирани знаат веќе зошто е тоа така.

Тие освен што имаат голема понуда на казино игри, секогаш се грижат и за своите корисници така што претставуваат фантастични понуди.

Овој пат решија да ги изненадат новите корисници со 100% бонус до 100 евра, а постапката за добивање е едноставна.

Се што треба да направите е:

  • Да се регистрирате ТУКА
  • Да направите депозит од најмалку 10 евра

Услови и правила за користење

  • Бонусот е во вредност од 100% до најмногу 100 евра на вашиот прв депозит
  • За да го ослободите бонусот треба да го изиграте најмалку 20 пати на квалификуваните игри во казиното
  • Бонусот не може да го користите на Blackjack Surrender, Blackjack Switch, Galactic Streak, Gem Splash: Rainbows Gift, Hi-Lo, Ice Cave, Ishtar, Kingdoms Rise: Legend of Elvenstone, Kingdoms Rise: Sands of Fury, Legend of Hydra, Midnight Wilds, Pyramid Valley, Savage Jungle, Shields of Rome, Stallion Strike, Streak of Luck, The Great Reveal, Tip Top Totems, Tip Top Totems PowerPlay Jackpot, Wild Lava
  • Условите мора да ги исполните во рок од 30 дена откако ќе го добиете бонусот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*