Bet365 топ понуда: До 50 бесплатни спинови за сите корисници!

bet365 бонус

Во најдобрата онлајн обложувалница Bet365 постои и категорија наречена Вегас, која изобилува со многу казино игри.

Токму во таа категорија за сите корисници нудат до 50 бесплатни спинови.

Се што треба да направите е:

  • Да се регистрирате во Bet365 казино
  • Да направите депозит од најмалку 10 евра
  • Да уживате во бесплатните спинови

Услови и правила за користење

  • Понудата важи за сите нови и постоечки корисници
  • Понудата важи само за Вегас категоријата
  • Минималниот квалификуван депозит е 10 евра
  • Колку евра што ќе депозирате толку спинови ќе добиете во границата од 10 до најмногу 50 евра (1 ЕУР = 1 СПИН)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*