100 евра за нови корисници во Bet365

bet365 казино бонус

Постојат многу онлајн казина, но дефинитивно нашата препорака е казиното на Bet365, бидејќи тука имате се на едно место.

Со оглед на големата конкуренција, сите казина нудат најразлични бонуси со цел да привлечат што повеќе нови корисници, па исто така и Bet365 има одличен бонус за своите клиенти.

Имено, станува збор за бонус од 100% до 100 евра на вашиот прв депозит, а се што треба да направите е:

  • Регистрирајте се ТУКА или најавете се на Bet365
  • Направете го вашиот прв депозит или трансфер во казиното
  • Употребете го промо кодот BONUS100

Услови и правила за користење

  • Понудата валидна за сите нови и постоечки корисници
  • Понудата е валидна само за првиот депозит/трансфер
  • Понудата може да ја користете само со промо код
  • Пред да направите повлекување потребно е да ги извртите парите 15 пати
  • Понудата е валидна до 18.03.2020

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*