„ЛУДА ПОНУДА“: 1500 евра бонус и 150 бесплатни спинови!

1xBet бонус

1xBet казино важи за едно од најдобрите казина. Тие многу често нудат најразлични промоции и понуди со цел да привлечат што повеќе корнисиц, но овој пат мора да признеме дека се „надминаа самите себе“.

Имено, 1xBet казино за сите нови корисници нуди 100% бонус на вашата прва уплата од минимални 10 евра, но не само на првата, туку и до четвртата уплата. На тој начин доколку го користите максималната сума за бонус, вие ќе си добиете 1500 евра бонус од 150 бесплатни спинови.

Се што треба да направите е:

 1.  Креирајте нова сметка ОВДЕ, внесете ги сите барани информации во вашиот профил и активирајте го телефонскиот број
 2.  Направете прв депозит од барем €10 и бонусот автоматски ќе ви биде впишан на вашата сметка
 3.  Логирајте се и искористете го вашиот бонус

Услови и правила за користење:

 • Бонусот се впишува само на сметки со целосно пополнети профили.
 • За да добие бесплатни спинови, телефонскиот број на клиентот мора да биде активиран до времето на исполнување на условите за обложување на бонусот. Ако неговиот телефонски број не е активиран, бесплатните вртења нема да бидат впишани на неговата сметка.
 • Пред да направат депозит на нивната сметка, клиентите треба да дадат согласност да добијат бонус за казино или на страницата “Поставки на сметката“ во категоријата Моја сметка, или директно на страницата “Депозит“.За да се квалификувате за бонусот, треба да направите депозит од барем:За бонус на 2-от депозит – €10за бонуси на 2-4 депозит – €15

Бонуси и бесплатни вртења за:

 • 1-от депозит – 100% и 30 FS ( бесплатни спинови )
 • 2-от депозит – 50% и 35 FS ( бесплатни спинови )
 • 3-от депозит – 25% и 40 FS ( бесплатни спинови )
 • 4-от депозит – 25% и 45 FS ( бесплатни спинови )

Максималниот бонус на депозит кој може да се добие е:

 • 1-от депозит – €300
 • 2-от депозит – €350
 • 3-от депозит – €400
 • 4-от депозит – €450

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*