100 евра бонус за одличен почеток во казиното на Bet365

rulet trkalo

Казиното на Bet365 важи за едно од најдобрите онлајн казина во светот кое располага со безброј слот апарати, рулети, блек џек и многу други игри на среќа.

Како што и во секое казино има добредојде бонус, така и во казиното на Bet365. Имено, тие за сите нови корисници нудат бонус за добредојде од 100 евра.

Се што треба да направите е:

  • Регистрирајте се на bet365 преку линкот подолу
  • Направете го вашиот прв депозит со бонус кодот BONUS100
  • Добијте бонус од 100% до 100 евра

Услови и правила за користење

  • Бонусот е валиден само за нови корисници
  • Понудата важи до 31 Јули 2019
  • Само вашиот прв депозит е квалификуван за бонус
  • Минималната квалификувана уплата е 10 евра
  • Депозитот без бонус код не е квалификуван за оваа понуда

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*