Во казиното на 10Bet: Играј на овој слот и добиј бесплатни вртења и парични награди!

cars

Казиното на 10Bet повторно застана на страна на корисниците и реши да ги награди љубителите на слот игрите.

Имено, вие имате можност да добиете бесплатни вртења и парични награди.

Се што треба да направите е:

  • Највете се на 10Bet казиното или регистрирајте се ТУКА
  • Заработи 1 поен за секој 10 евра изиграни на Hot Reels
  • Топ 10 играчите со најмногу собрани поени ќе бидат наградени

Распоредот на награди е по следниот редослед:

Услови и правила за користње

  • Понудата важи до 03 февруари 2019 година
  • Табелата со добитници се рестартира секој понеделник
  • Вредноста на бесплатните вртења е 0.15 евра
  • Бесплатните вртења можат да се искористат на Hotline Slot

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*