БЕЗ ДЕПОЗИТ: 50 бесплатни спинови во 1xSlots на слот играта Valkyrie

Доколку се прашувате која понуда е најдобра во едно онлајн казино, тогаш дефинитивно треба да знаете дека тоа е понудата со бесплатните спинови.

Имено во казиното на 1xSlots вие имате можност со самата регистрација да добиете 50 бесплатни спинови на слотот Valkyrie.

Се што треба да направите е:

 • Регистрирај се на 1xSlots
 • Aктивирај го бонусот со бонус код casinobonus (задолжително прочитај како се активира бонусот подолу)
 • Уживај во бесплатните спинови

Упатство за регистрација и добивање на 50 бесплатни спинови во 1xSlots

Регистрацијата на овој сајт нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а тоа подразбира дека е лесен процес кој се завршува за исклучително кратко време. Кликнете ТУКА и ќе ви се отворат сите опции како да изврште 1xSlots регистрација.

Постојат 3 начини како можете да се регистрирате на 1xSlot во МКД.

Потребно е да имате интернет конекција, компјутер или мобилен телефон. Одберете го начинот за регистрација во оваа обложувалница што најмногу ви одговара. (Доколку се соочувате со проблеми за регистрација преку мобилен телефон, изберете друг начин.)

Регистрација на 1xSlots по телефон

Со овој начин вие го регистрирате вашиот телефонски број каде што ќе ви пристигнат преку СМС порака вашите податоци, односно корисничкото име и пасворд. Во полето Confirmation code го внесувате вашиот код кој го добивте по пат на СМС и регистрацијата е комплетирана.

Регистрација на 1xSlots по е-маил

Ова можеби е најсложениот тип на регистрација. Треба да внесете точни податоци, корисничко име и лозинка. Системот за регистрација ќе ви испрати пораката на е-маил со линк за потврда да го потврдите вашиот акаунт. Линкот за потврда е активен одреден временски период и доколку не ја извршите потврдата вашиот акаунт може да биде блокиран.

Регистрација преку социјални мрежи

Исто така постои и опција за регистрација на нов профил во 1xSlots и тоа преку профилот на социјалните мрежи. Практично, избирате која социјална мрежа ја сакате од долунаведените, се логирате на таа мрежа и добивате сметка на 1xSlots. Најкористените социјални мрежи во МКД не се понудени. Искрено, овој начин ние лично не го препорачуваме, поради тоа што подоцна знае да биде побарана верификација и дополнително комплицирање на процесот.

Активирање на бонусот

Откако ќе ја направите регистрацијата, треба да го активирате бонусот. Тоа е доста лесно и едноставно. Одете во полето My Account и потоа отворете во Bonuses and Gifts.

Потоа во таа страна во полето Promo Code внесете го кодот casinobonus и притиснете ОК.

Со притискањето на копчето OK вие ги добивате бесплатните 50 спинови кои може да ги искористите на слотот Valkyrie.

Следен чекор е во категоријата Slots да ја најдете играта Valkyrie и да уживате во бесплатните 50 спинови.

Услови и права за користење на бесплатните спинови

 • Бесплатните спинови се наменети само за слотот Valkyrie
 • Бесплатните спинови ги добивате при самата регистрација без депозит
 • Задолжително мора да го активирате бонусот со внесување на бонус кодот casinobonus во полето Promo Codes.
 • Бесплатните спинови се достапни за сите нови корисници
 • Бесплатните спинови се достапни еднаш по семејство/IP адреса
 • Добивката од бесплатните спинови може да се повлече само откако ќе се направи x20 обрт на средствата добиени од бесплатните спинови (Пример: Добивате 1000 денари од бесплатните спинови, па за да ги извадите треба да направите депозит и обрт од 20.000 денари (20х1000 денари).
 • За да започнете со обрт на средствата вратете се во полето Bonus and Gifts и притиснете Play на активниот бонус
 • Доколку остварите добивка, истата може да си ја повлечете пред да им направите обрт на средствата на бонусот (Пример: Треба да направите обрт од 20.000 денари, а ви остварувате добивка од 5.000 денари и истата може да си ја повлечете)
 • Понудата важи само за првите 200 играчи
 • Бонусот мора да го извртите во наредните 30 дена
 • Вредноста на бесплатниот спин е 0.40 евра

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*